Vážení účastníci štafetového půlmaratonu pro dobrou věc - VolšoHEC RUN 2018,

děkujeme vám za účast na prvním ročníku této akce a za vaši podporu. Podařilo se vydělat 172.360 Kč pro dvě děti, které to potřebují – Lucinku a Lukáška.
Dovolte mi, abych poděkoval společnosti Phoenix Contact, která závod organizovala a byla hlavním sponzorem. Děkuji také dalším sponzorům, společnostem Wohner a TDZ Turn a také výrobci dresů Navrátil Team. Poděkování také patří vedení radnice v Jedovnicích a kempu Olšovec. Jsme také vděčni Biskupskému gymnáziu v Brně a jeho studentům, kteří nás jako dobrovolníci skvěle podpořili. Děkujeme rovněž za spolupráci o.p.s. Život dětem a všem podporovatelům, kteří nám pomohli svou zdánlivě neviditelnou podporou, která vedla k úspěchu. Osobou, bez které bychom celou akci těžko rozjeli naplno je Petr Švancara, kterému děkujeme za neutuchající pomoc a ochotu.

Zvažujeme přípravu druhého ročníku a to v termínu 25.5.2019. Rádi bychom vás poprosili o zpětnou vazbu k tomuto ročníku, co zlepšit příště. S radnicí diskutujeme o úplném uzavření dopravy a také plánujeme občerstvovací stanici na druhé straně rybníka. Zvažujeme více doprovodných akcí před i po běhu pro děti a celou rodinu. Za jakoukoliv poznámku, připomínku nebo i pochvalu na naší Facebookové stránce předem děkujeme.

Přejeme vám pohodové dny a snad se uvidíme na dalším ročníku VolšoHEC RUN 2019

Radim Roček

Za tým organizátorů VolšoHEC RUN 2018

VolšoHEC RUN 2018

Štafetový půlmaraton pro dobrou věc.
Pojď se hecnout a oběhni spolu se třemi přáteli rybník Olšovec!

Můžeš získat originální běžecký dres z kvalitního materiálu se svým jménem.

A pomůžeš Lucince a Lukáškovi, kteří neměli tolik štěstí v životě jako my ostatní.

Datum konání: 26.5.2018 (poslední sobota před dnem dětí) od 13 hodin 13 minut
Místo konání: kemp u rybníka Olšovec, Jedovnice

Veškeré peníze za startovné i za dresy budete posílat přímo na konto o.p.s. Život dětem, www.zivotdetem.cz. Tento finanční dar lze uplatnit jako tzv. odčitatelnou položku od základu daně v rámci daňového přiznání či ročního zúčtovaní daně u zaměstnanců. Rádi Vám vystavíme Potvrzení o přijetí daru.

Závod organizuje tým společnosti Phoenix Contact spol. s r.o.


Osobnosti, které nás podporují


Petr Švancara

fotbalista

Pro závodníky

Délka
4 x 5 km.

Startovné:
350 Kč na osobu, tedy 1.400 Kč za štafetu.

Originální běžecký dres s Vaším jménem: 200 Kč, tedy 800 Kč za štafetu. Nákup dresů je dobrovolný.

Běžecký dres s Vaším jménem můžeme garantovat pouze při registraci a zaplacení do 31.3.2018.

Sledujte nás na Facebooku


Sorry, an error occurs from Facebook API: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.